Jump to content


FTA(Final Touch Audio)


ScepanBG

Recommended Posts

Pozdrav

Hteo sam da kazem da sam prvo testiranje poceo sa ocekivanjem da je FTA bolji , a drugo testiranje pocinjem sa ocekivanjem da je FTA gori .

To sam naveo kao jedan elemenat u testiranju koji bi trebalo da doprinese objektivnosti ???

To sto jednom ocekujem da je bolji a drugi put da je gori valjda iskljucuje neku vrstu predubedjenja tj. iskljucuje se "PLACEBO" efekat

Bez, da umanjujem kvalitet FTA kabla, koji i sam nameravam da nabavim, ali poredjenje sa Mogami, mislim da nije relevantno. Ipak je FTA entry, duplo skuplji. :wave2
Link to comment
Share on other sites

Bez, da umanjujem kvalitet FTA kabla, koji i sam nameravam da nabavim, ali poredjenje sa Mogami, mislim da nije relevantno. Ipak je FTA entry, duplo skuplji. :wave2

Druže Valter, FTA je mnogo bolji nego što je skuplji.Mogami nemoj da razmatraš kao iole ozbiljnu varijantu
Link to comment
Share on other sites

Da li to znaÄi da je FTA Entry 25 evra za 0,5m? To je pristojna cena u sluÄaju da je duplo bolji od Mogamija. A ako je 5 puta bolji, koliko je to, 65 evra? Kako merite koliko je neki kabl bolji od drugog, nevezano za cenu? U procentima?

Naravno da ne merimo tako.U HI-FIju mnogi zakoni logike zdravog razuma i matematike ne važe a većina stvari se svodi na subjektivno i na psiholoÅ¡ki efekat.ÄŒinjenica je da Å¡to je neÅ¡to skuplje to manje vredi pare koje koÅ¡ta, mada nije uvek pravilo.Kažu sreća se ogleda u oÄima kupca, ako je to Å¡to si kupio to Å¡to si tražio onda vredi ako nije onda ne
Link to comment
Share on other sites

Samo se nadam da nije ko Tomin (iz KS) cenovnik koji je bio tabelaran za fake AudioQuest kablove. Kineski deo doduse bio je ilustrovan.

Cena AQ od Tome poklapa se sa ebay cenama fake kablova tj duplo manje. Na AQ sajtu jedini distributer koji se pominje je Audiophile a cene tamo su kao i svuda u svetu.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒika Zoki poslao, ja slikam, a nekoliko dana testiram:

Route66, izgled po mojoj zamisli - mislim na kombinaciju kabla sa ovim konektorima - trebalo bi da je za sada unikatni primerak ovog kabla !

Kad ga probam, prenosim utiske kako kabl prenosi muziku ...

Link to comment
Share on other sites

ÄŒika Zoki poslao, ja slikam, a nekoliko dana testiram:

Route66, izgled po mojoj zamisli - mislim na kombinaciju kabla sa ovim konektorima - trebalo bi da je za sada unikatni primerak ovog kabla !

Kad ga probam, prenosim utiske kako kabl prenosi muziku ...

Gosn. Zorane jel' su ovo isti kablovi ?

post-10915-0-17462400-1341009276_thumb.j

@vlajo

Ako su isti kao ovi gore neš ti te tvoje vraćati... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...