Jump to content


Pierre Lurne Audiomeca Kreatura


anubisgrau

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Prvo, da li neko zna da li postoji verzija ovog uredjaja koja je integrisan CD player a ne samo transport?

Drugo, da li je neko slusao ovo ili neku slicnu Audiomecu, kako to realno zvuci danas? Mislim da bi stvar mogla biti stara jedno 12 godina.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Prvo, da li neko zna da li postoji verzija ovog uredjaja koja je integrisan CD player a ne samo transport?

Drugo, da li je neko slusao ovo ili neku slicnu Audiomecu, kako to realno zvuci danas? Mislim da bi stvar mogla biti stara jedno 12 godina.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Jedan Mephisto ima moj drugar,planira da ga uskoro pusti u prodaju.U kompletu je sa DAC-om i dodatnim napajanjem. Izgleda da se smrznes,vidi se da je kvalitet izrade sjajan na prvi pogled.Lepo je ocuvan,mislim da je prvi vlasnik.Ne radi sa CD-r,a i vlasnik je alergican na pirateriju.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neki dan sam postavio link za aukcije dekova na americkom e-bayu. Stravican izbor masina i kaseta, ali i adekvatne cene, od par stotina do hiljadu dolara.

Sta reci onda za takve pojave, obzirom da je traka u poredjenju sa CD-om mladje kameno doba, a imamo ljubitelja dekova ovde na pretek. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Neki dan sam postavio link za aukcije dekova na americkom e-bayu. Stravican izbor masina i kaseta, ali i adekvatne cene, od par stotina do hiljadu dolara.

Sta reci onda za takve pojave, obzirom da je traka u poredjenju sa CD-om mladje kameno doba, a imamo ljubitelja dekova ovde na pretek. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

pa, ovaj ne.

DAC-ovi iz 1995. i 2010. godine nisu iste sprave, a automobili iz 1957. i 2010. jesu. njih mozes da vozis i po nirburgringu i po ibarskoj magistrali.

a kad proteras hi-rez signal kroz ovaj pierre lurne DAC, javi. a to je danas primarni razlog za kupovinu DAC-a, a ne da se kroz njega pusta CD signal.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...