Jump to content


Miljetov sistem


milje

Recommended Posts

Nakon 1000 predloga, pregovora i raznih opcija sve se zavrsilo tako sto je Kuzma gramofon ostao u sistemu. Zelim i ovom prilikom da se zahvalim Sinisi Sretenovicu na svim ponudjenim opcijama. Zaista sam fasciniran koliko je covek fleksibilan, a najvise cinjenicom da mozete unaprediti svoj sistem varijantom staro za novo uz sve ljudske dogovore oko dela koji treba da se doplati u kesu. Zaista ne bih nikada uspeo da svoj sistem ovoliko unapredim pod bilo kojim drugim okolnostima. I kako to obicno biva dok sam brisao prasinu sa gramofona uspeo sam da slomim iglu sto ce se i videti na fotografiji, tako da za sada gramofon miruje. Evo fotografija konacne i definitivne varijante hi fi sistema. Pozdrav svima i hvala vam na lepim zeljama.

hi fi (1).JPG

hi fi (2).JPG

hi fi (3).JPG

hi fi (4).JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav...Mogu vam reci samo jedno...Mcintosh i Bowersi su stvoreni jedno za drugo...posle par meseci usviravanja i slusanja mogu reci samo to....U toku februara meseca umesto cd plejera sa snimka stize Mcintosh najbolji model SACD MCD - 550 koji moze da radi i kao DAC. Tascam je opet u sistemu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...