Jump to content


Pojedinacna nabavka-Je li moguca?


bobica

Recommended Posts

Mene zanimaju uputi...kako to sve funkcionise...

Npr,nadjem radnju u kojoj postoji ponuda sa onim Ex (koja je bez njihove takse koja se odnosi samo na evropsku uniju), sto znaci za izvoz...!

I sad, video sam da se placa karticama, verovatno unapred???

Video sam, takodje, da se roba salje brodom, jel tako? I da brod kosta oko 20 evrova?

Jel postoji jos neki nacin za dobavljanje ili samo brodom?

Drugo, sta posle, kad meni sve to stigne do granice, jel ja to mogu uopste kao pojedinac da preuzmem i ako moze koji su to troskovi???

Ja sam slao mail e ducanu koji se bavi spedicijom ali oni mogu da mi uvezu samo ono sa kim oni posluju, pa sam mislio solo!

Link to comment
Share on other sites

Pdv bi trebao da bude 18% zar,ne?

Pazi to kako ste do sad navodili se nikako ne isplati,jer samo ta razlika spredicija+troskovi je 100-110 sto je jos malo pa kao cena ovde...

Jedino sto preostaje je da se usver...??? , zar ne... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dosad sam se sretao najvise sa Danskim zvucnicima Peerless,Scan Speak... tako da sam i mislio najvise na njih jer su svuda po evropi daleko jeftiniji nego kod nas...

U stvari, prvenstveno Peerless, jer je najpovolniji, narocito u odnosu kvalitet-cena...

Link to comment
Share on other sites

Dosad sam se sretao najvise sa Danskim zvucnicima Peerless,Scan Speak... tako da sam i mislio najvise na njih jer su svuda po evropi daleko jeftiniji nego kod nas...

U stvari, prvenstveno Peerless, jer je najpovolniji, narocito u odnosu kvalitet-cena...

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam trenutno nista konkretno, jer je sve jos uvek sirovo, postavio sam temu da bi razbio maglu u glavi oko potencijalne nabavke...

Ali kad bih sutra uzima to bio neki od xt25 ili oni novi sa duplim magnetima, ili novi hds tweter a od srednjaka bih uzimao male (nove) sls ili exluzive...

Link to comment
Share on other sites

170-180 оквирно , то што Ñи навео , Ñтим да ако је двоÑиÑтемац онда Ñ…Ñ‚ није добар / много боље је дх или тг

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...