Jump to content


Procijena Riz gramofon turandot hi-fi qm7605


Medo

Recommended Posts

bok ljudi novi sam na forumu!!!Neki dan sam od kuma dobio riz gramofon ...gramofon je nov novcat bio je u kutiji ,nije niti jednom ukljucen sve novo...Pa zanima me posto jos bas nista neznam o gramofonima kolko bi mogao dobiti za taj gramofon???evo tu su i neke slike

281208111347vd8.th.jpg

281208111347ng9.th.jpg

281208111408id8.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne bih da ti rusim iluzije , ali ....... i nov novcat - to je pila od gramofona .

motor i regulacija rade tacno kao srpska zeljeznica , subtanjir zesca plastika ,lezaj kako tako , rucka - i kad pritegnes i podesis sve lezajeve kanta , tanjir Al plocevina sa napresovanim obodom .....

ne znam - 20 ojra max

Link to comment
Share on other sites

Zamišljen izraz lica sa dozom sete i pogled uperen tamo daleko - ON

GM4010 - moj prvi ozbiljni gramofon... Ne znam da li se pogodilo ili ne, no kod mene su ležajevi osovine tanjira i ruÄke bili krajnje precizni i tu nije bilo zamerki. InaÄe, prvo Å¡to sam uradio je da izbacim onaj trnsformatorÄić uraÄ‘en u nano tehnologiji, da zamenim sve komponente u regulaciji brzine i da svemu tome dodam spoljaÅ¡nje napajanje sa transformatorom odgovarajuće snage i sa dva stabilizatora koji su napajali ceo gramofon. Naravno, upao je Ortofon umesto Unitre - i eto ti uživanja u DIY-u i muzici...

Zamišljen izraz lica sa dozom sete i pogled uperen tamo daleko - OFF

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...