Jump to content


Grupna nabavka Novkabel-a NAUK 900


palamudin

Recommended Posts

Ajmo ljudi....

S' obzirom da se razvija potencijalan buy za ove kablove mogli bi smo nastaviti diskusiju ovde da ne spamujemo oglase....

Daklem za sada su zainteresovani

vlajind 10m,

simke 10m,

Pelac 6m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 10m,

Palamudin 10-20m,

nastavite listu pa da se dogovaramo...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Kako sam ja postavio prvi oglas u vezi nauk kabla, evo da se javim.

Prvo, zahvaljujuci mojoj nestrpljivosti kabl za sebe sam vec obezbedio, tako da otpadam sa spiska.

Drugo, kako sam vec pokrenuo temu i kako sam iz NS a i ne zelim da ispadne nefer, pado cu se angazovati oko grupne kupovine.

Impuls mi je malopre javio PP-om da u Nk treba traziti odeljenje za mikrokablove, sto bi trebalo da bude ovo:

http://www.novkabel.com/factory/sr/1024/4/index.html' rel="external nofollow">

Link to comment
Share on other sites

vlajind 10m,

simke 10m,

aleksandar_vs 6m,

WEISS 10m,

Palamudin 10-20m,

Melvin 8m,

jel 4m,

milos77 7m,

Bez pelca smo na 65m za sada... ako bi se josh ko priljuchio za do astal metara mozda bi mogli da uzmemo to po nekoj snizhenoj ceni.... ja kao i za hladnjake nudim da se uradi kupovina na VP sa velikoprodajnom cenom i da moja firma naplati 1% (cisto da se sve provuche kroz papire... ja bih to sponzorisao da ne stetim cenjeni kolegijum) i prodam samom sebi... pa se posle raskusuravamo :)

Uzdravlje....

Link to comment
Share on other sites

:)

Nije nego !

Sad sam dobio informaciju da je metar tog kabela oko 55 dinara i to za deblji presek od 1,5mm^2. E sad, navodno prave i 0,75mm^2 i taj je jeftiniji, al meni to nesto malo para pa reko cisto da ustanovim u cemu se tu radi ???

Al cu da se opariiiimmmmm :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...