Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

ljudi dje da stavim oglas da prodajem 300-tinjak kaseta...juce sam stavio,ali mi je vjerovatno moderator obrisao.da nebi dobio kakvu kaznu...dje da stavim...nemogu da nadjem...hitno mi je da se prodaju

Ovde (http://www.hi-files.com/forum/index.php?/classifieds/) možeš da postaviš oglas, naravno i slike uređaja/dela koji prodaješ.

Samo proveri kolko bi trebao da imaÅ¡ postova da bi mogao da postaviÅ¡ oglas. PreporuÄujem ti da se informiÅ¡eÅ¡...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

nema 3 mjeseca staža ???????

kakve veze ima postavljanje oglasa sa stažom ??????

totalni debilizam , i nadam se da će moj "account" goriti u paklu i da ću biti

izbaÄen sa foruma nakon ovoga "forever"

better to rule in hell than to serve in heaven !!!!

hvala Vam na svemu , ali u ovakvom obliku to stvarno nema smisla !

Link to comment
Share on other sites

neznam sto ce bit sa tobom...ali u pravilima procitah da treba biti ,,prisutan,,na forum barem tri mjeseca...neznam cija je to ideja,ali pravila su tu da se njih drzimo.jebiga,niko nas ne pita ocemo li drzat upaljena svijtla na auto...ali ciko milicajac kad zaustavi rokne kaznu,pa se ti nemoj pridrzavat pravila...

Link to comment
Share on other sites

neznam sto ce bit sa tobom...ali u pravilima procitah da treba biti ,,prisutan,,na forum barem tri mjeseca...neznam cija je to ideja,ali pravila su tu da se njih drzimo.jebiga,niko nas ne pita ocemo li drzat upaljena svijtla na auto...ali ciko milicajac kad zaustavi rokne kaznu,pa se ti nemoj pridrzavat pravila...

Ко зна шта ти колега читаш?

Ево:

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Prva vrhunska kaseta TDK MA-R 90,imam ih nekoliko snimljenih,a uskoro dolazi i glanc nova.Zbog toga svakog dana uzivam gledajuci i slusajuci ovu.

post-17052-0-75701700-1352563279_thumb.j

post-17052-0-32993300-1352563311_thumb.j

Profesore odliÄne kasete i ja imam Äetri komada ali otvorene dve 60 i dve 90 min. Ako nije tajna koliko koÅ¡ta ova neotpakovana?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Sve te stvari u obliku kasete su meni zelena buranija a pogotovo ovaj ÄistaÄ. Å ta da radi neko ko ima troglavi dek a da ne spominjem Äišćenje kepstena i rolera?

Štapić, alkohol, deterdžent, dovidjenja.

Demagnetizator u kaseti mi ima smisla za "papuÄare" dekove a bilo koji "logiÄar" odnosno onaj koji mora biti ukljuÄen da bi podigao glave, pa sve da je Sony tc-k200, ja tu elektroniku ne bih stavljao u njega. Ovde ne kudim tc-k200, Å¡ta viÅ¡e, lupio sam oznaku, samo ga dajem kao primer za jedan baziÄni obiÄni dvoglavi dek vrednosti 0 dinara koji mora da bude ukljuÄen da bi podigao glave ka demagnetizatoru :)

Za kolekciju ok, praktiÄnost = 0.

Link to comment
Share on other sites

Moja kolekcija kazeta se uveÄala za Äetiri polovne ali izvrsne kazete, Fuji Metal Z 60 sam dobio od prijatelja na poklon, jednom su snimljene i vrlo malo sluÅ¡ane, ove dvije Teac hdx 90 sam naÅ¡ao jeÄer na buvljaku, prazne su i u super stanju tako da mislim da su samo otpakovane, probao sam snimati i zvuk je odliÄan.

post-15891-0-10703600-1352754084_thumb.j

post-15891-0-35174000-1352754115_thumb.j

post-15891-0-36555800-1352754130_thumb.j

post-15891-0-95820400-1352754147_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Moja kolekcija kazeta se uveÄala za Äetiri polovne ali izvrsne kazete, Fuji Metal Z 60 sam dobio od prijatelja na poklon, jednom su snimljene i vrlo malo sluÅ¡ane, ove dvije Teac hdx 90 sam naÅ¡ao jeÄer na buvljaku, prazne su i u super stanju tako da mislim da su samo otpakovane, probao sam snimati i zvuk je odliÄan.

cao druze extra nabavka.jako su lepi teac kazete

Link to comment
Share on other sites

Moja kolekcija kazeta se uveÄala za Äetiri polovne ali izvrsne kazete, Fuji Metal Z 60 sam dobio od prijatelja na poklon, jednom su snimljene i vrlo malo sluÅ¡ane, ove dvije Teac hdx 90 sam naÅ¡ao jeÄer na buvljaku, prazne su i u super stanju tako da mislim da su samo otpakovane, probao sam snimati i zvuk je odliÄan.

Retro o nabavci kaseta samo :thumbsup2 :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...