Jump to content


Audio Kasete, za kaset-dekove naravno!


accuphase

Recommended Posts

Можда и може :blink:. Јел беше теби дугујем једну каÑету Ñа Ñнимљеним фреквенцијама?

:wave2

ako moze, moze... tako nekako.
Link to comment
Share on other sites

Evo konaÄno i ja malo da se ponovim. Nije kako kod Profesora i Arnolda, ali biće bolje...

:wave2post-17193-0-05251400-1351958952_thumb.j

samo napred druze,na kupujem prodajem dejas simonovic prodaje retke trake od juce,sad vec para prica,ni ja nemogu toliko pokupiti kesh koliko ima sad on kasete.treba mi 1000 eura da kupim od njega koje fali iz kolekcije

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da si imao dva komada, znam da je bio u prodaji i da je prodat a onda vidim da je joÅ¡ kod tebe pa rekoh Å¡ta mi se to priÄinjava.

U svakom sluÄaju da se vratimo na temu i da poželim da kolekcija kaseta dodje do krova a onda i sprat da se dozida :)

Pozdrav

:wave2

cao druze

gledaj na kupujemu ima na prodaju kasete,sad vec samo para treba i to je to al puno puno

Link to comment
Share on other sites

Erich, dobro se uvijek dobrim vraÄa, ne mislim na niÅ¡ta materijalno veÄ iskljuÄivo na dobru volju da se prijatelju pomogne, nažalost danas je to rijetkost i zato je neplativo, malo nas je al nas ima. Kazete sam i ja dobio na poklon pa mi je uvijek zadovoljstvo podjeliti dio toga sa ljudima kojima joÅ¡ uvijek neÅ¡to znaÄe. :cheers:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...